Turnéplan


Augusti  2022

Datum Speltid Plats
to 18 19.00-23.00 Falun, Lilltorpet IOGT-NTO
fr 19 20.00-24.00 Stockholm, Galejan Skansen
lö 20 20.00-01.00 Mariestad, Karlsholme FP
sö 21 18.00-22.00 Vadstena, Vadstena FP
to 25 20.00-24.00 Kovland, Ånäs Parken
fr 26 20.00-24.00 Docksta, Kustladan
lö 27 21.00-01.00 Krokom, Aspåsnäset
on 31 18.00-23.00 Jönköping, Fröjden stadsparken

September  2022

Datum Speltid Plats
fr 2 20.00-24.00 Kalmar, Skälby loge
lö 3 19.00-24.00 Sandhem, Sägnernas Hus
sö 4 18.00-22.00 Barva, Barva Loge
fr 9 18.00-22.00 Stockholm, AB Gröna Lunds Tivoli
lö 10 20.00-01.00 Örebro, Brunnsparken
sö 11 18.00 - 22.00 Ljungsbro, Ljungsbro FP
fr 30 19.00-24.00 Skultuna, Lagårn

Oktober  2022

Datum Speltid Plats
lö 1 19.00-23.00 Huskvarna, Huskvarna Folkets Park
fr 7 20.00-24.00 Norsborg, Hallunda FH
lö 8 5 x 45 min Viking Cinderella, M/S Cinderella Melody
fr 14 20.00-24.00 Mörrum, Folkets Park
lö 15 21.00-01.00 Båberg, Träffen
sö 16 17.00-21.00 Skoghall, Skoghalls Folkets Hus
fr 21 19.00-01.00 Gävle, Gävleparken
lö 22 20.00-24.00 Sandhem, Sägnernas Hus
fr 28 20.00-01.00 Norrköping, Borgen
lö 29 Vessigebro, Ätrasalen
sö 30 17.00-21.00 Alingsås, Alingsåsparken

November  2022

Datum Speltid Plats
fr 18 20.00-24.00 Ersboda, Ersboda FH
lö 19 21.00-01.00 Ope Östersund, Furuparken
sö 20 18.00-22.00 Bollnäs, Ordenshuset Hå
fr 25 20.00-24.00 Uppsala, Fyris Park
lö 26 21.00-01.00 Södra Vi, Pumpen
sö 27 17.00-21.00 Karlstad, Holken Mariebergsskogen

December  2022

Datum Speltid Plats
lö 3 20.00-24.00 Örebro, Brunnsparken
fr 9 20.00-24.00 Kungälv, Kvarnkullen
lö 10 20.00-24.00 Växjö, Jivers
sö 11 17.30-21.30 Nässjö, Nässjö Sportdansklubb
må 12 19.30-23.00 Laholm, Lagagården
må 26 20.00-24.00 Borås, Borås FP
ti 27 19.00-24.00 Båberg, Träffen

Januari  2023

Datum Speltid Plats
to 5 21.30-01.30 Umeå, Folkets Hus
fr 6 20.00-01.00 Skelleftehamn, Skelleftehamn FH
lö 7 20.00-01.00 Gävle, Gävleparken
sö 8 17.00-21.00 Tullinge, Ebba Dansklubb
ti 10 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 20 20.00-24.00 Arboga, Arboga FP
fr 27 20.00-24.00 Norsborg, Hallunda FH
lö 28 21.00-01.00 Mjölby, Mjölby Kvarnparken