Turnéplan


Februari  2018

Datum Speltid Plats
fr 2 19.00-23.00 Karlskoga, Danshallen i Karlskoga
lö 3 19.00-03.00 Härnösand, Parkaden
sö 4 18.00-22.00 Skultuna, Lagårn
on 7 21.00-01.00 Sälen, Högis
to 8 - fr 9 21.30-01.30 Vemdalen, Vemdalens Högfjällshotell
lö 10 ca 21.30-01.30 Mora Privat, Moraparken
ti 13 19.00-23.00 Örebro, Brunnsparken
on 14 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
to 15 19.00-21.30 Farsta Privat, Hökarängens Gymnastiksal
fr 16 21.00-01.00 Östersund, Folkets Hus Östersund
lö 17 21.00-01.00 Piteå, Piteå Folkets Hus

Mars  2018

Datum Speltid Plats
fr 2 20.30-00.30 Skara, Fokus Folkets Hus & Park
lö 3 20.00-24.00 Stockholm, Mälarsalen
to 8 19.00-23.00 Säter, Säter FH
fr 9 20.00-24.00 Uppsala, Fyris Park
lö 10 21.00-01.00 Båberg, Träffen
fr 16 20.00-02.00 Östersund, Folkets Hus Östersund
lö 17 20.00-24.00 Skellefteå, Folkparken
fr 23 21.00-01.00 Sundsvall, Casino Cosmopol
lö 24 19.00-01.00 Gävle, Gävleparken
to 29 21.30-01.30 Kalmar, Nöjespalatset Sandra AB
fr 30 20.00-01.00 Kungälv, Mimershallen

April  2018

Datum Speltid Plats
sö 1 20.00-01.00 Örebro, Brunnsparken
må 2 17.00-21.00 Götene, Parken
fr 13 20.00-24.00 Norsborg, Hallunda FH
lö 14 20.00-01.00 Södra Vi, Pumpen
to 19 19.00-23.00 Helsingborg, Nöjesparken Sundspärlan AB
fr 20 21.00-01.00 Oskarshamn, Folkets Park
lö 21 20.00-01.00 Borås, Borås FP
fr 27 20.00-01.30 Lidköping, Rotundan
lö 28 21.00-01.00 Eringsboda, Eringsboda Brunn Nöjes AB
sö 29 18.00 - 22.00 Ljungsbro, Ljungsbro FP
må 30 21.30-02.00 St Bäckshult, Sigges Loge

Maj  2018

Datum Speltid Plats
ti 1 17.00-21.00 Gemla, Gemla FP
on 9 21.00-01.00 Skelleftehamn, Skelleftehamn FH
to 10 21.00-01.00 Krokom, Aspåsnäset
fr 11 21.00-01.00 Sundsvall, Casino Cosmopol
lö 12 21.00 - 01.00 Torsåker, Tors Loge
to 17 18.00-22.00 Aneby, Aneby Folkets Park
fr 18 19.00-23.00 Göteborg, Polketten Liseberg
lö 19 21.00-01.00 Ljungsbro, Ljungsbro FP
ti 22 20.00-24.00 Järvsö, Åsliden Nor
to 24 20.00-24.00 Kovland, Ånäs Parken
fr 25 21.00-01.00 Gräsmyr, Gräsmyr Bygdegårdsförening
to 31 19.00-23.00 Nora, Nora Folkets Park

Juni  2018

Datum Speltid Plats
fr 1 21.00-01.00 Sandhem, Sägnernas Hus
lö 2 21.00-01.00 Urshult, Kärrasand
sö 24 18.00-22.00 Alingsås, Alingsåsparken
ti 26 21.00-00.30 Haverdal, Västerhagen
on 27 18.00-23.00 Jönköping, Fröjden stadsparken
to 28 19.00-23.00 Tumba, Hågelby-Parken
fr 29 20.00-24.00 Kalmar, Skälby loge
lö 30 Västervik, Västervik Resort AB

Juli  2018

Datum Speltid Plats
sö 1 21.30-01.30 Lundegård, Lundegård Fritidsutveckling AB
to 5 19.00-23.00 Falun, Lilltorpet IOGT-NTO
fr 6 20.00-24.00 Stockholm, Galejan Skansen
lö 7 21.00-01.00 Björnholmen, Björnholmens loge
sö 8 18.00-22.00 Mörrum, Folkets park
on 11 19.30-23.30 Borensberg, Borensbergs FP
to 12 20.00-01.00 Lane loge, Lane Loge AB
fr 13 21.00-01.00 Jättendal, Älvstagården
lö 14 21.00-01.00 Gräsmyr, Gräsmyr Bygdegårdsförening
to 19 20.00-24.00 Gussjönoret, Festplatsen
fr 20 21.00-01.00 Frösön, Sandvikens festplats
lö 21 Malung, Dansveckan i Malung
ti 24 19.00-23.00 Skultuna, Oscars loge
on 25 20.30-00.30 Hjortnäs, Hjortnäs Brygga
to 26 20.00-01.00 Sätila, Lygnevi loge
fr 27 21.00-01.00 Urshult, Kärrasand
lö 28 21.00-01.00 Askeröd, Askeröds IP
sö 29 18.00-22.00 Alingsås, Alingsåsparken