Turnéplan


September  2017

Datum Speltid Plats
fr 1 20.00-24.00 Kalmar, Skälby loge
lö 2 20.00-01.00 Sandhem, Sägnernas Hus
sö 3 17.00-21.00 Uppsala, Liljekonvaljholmen
to 7 19.00-23.00 Säterdalen, Säterdalen
fr 8 Härnösand, Parkaden
lö 9 21.00-01.00 Oviken, Fröjdholmen
sö 10 17.00-21.00 Gävle, Gävleparken
ti 12 19.00-23.00 Örebro, Brunnsparken
on 13 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
to 14 19.00-23.00 Stockholm, AB Gröna Lunds Tivoli
fr 15 21.00-01.00 Uppsala, Fyris Park
lö 16 19.00-00.30 Huskvarna, Huskvarna Folkets Park
to 21 19.00-23.00 Helsingborg, Nöjesparken Sundspärlan AB
fr 22 21.00-01.00 Oskarshamn, Folkets Park
lö 23 21.00-01.00 Båberg, Träffen
fr 29 20.00-24.00 Kungälv, Kvarnkullen
lö 30 19.00-24.00 Skultuna, Lagårn

Oktober  2017

Datum Speltid Plats
fr 6 20.00-02.00 Skellefteå, Folkparken
lö 7 20.00-02.00 Östersund, Folkets Hus Östersund
fr 20 21.00-01.00 Sundsvall, Casino Cosmopol
lö 21 19.00-01.00 Gävle, Gävleparken
fr 27 20.00-01.00 Norrköping, Borgen
lö 28 21.00-02.00 Lidköping, Galejan/Parketten

November  2017

Datum Speltid Plats
fr 10 20.00-01.00 Sandviken, Göranssons Arena AB
lö 11 20.00-24.00 Bro, Finnstaskolan (matsalen)
fr 17 20.00-24.00 Kungälv, Kvarnkullen
lö 18 21.00-01.00 Ljungby, Garvaren
sö 19 18.00-22.00 Karlstad, Holken Mariebergsskogen
to 23 19.00-23.00 Säter, Säter FH
fr 24 21.00-01.00 Uppsala, Fyris Park
lö 25 21.00-01.00 Södra Vi, Pumpen
sö 26 18.00-22.00 Helsingborg, Nöjesparken Sundspärlan AB

December  2017

Datum Speltid Plats
fr 1 20.00-24.00 Norsborg, Hallunda FH
lö 2 20.00-24.00 Örebro, Brunnsparken
sö 3 18.00 - 22.00 Ljungsbro, Ljungsbro FP
fr 8 21.00-01.00 Ersboda, Ersboda FH
lö 9 20.00-01.00 Piteå, Piteå Folkets Hus
sö 10 18.00-22.00 Sundsvall, Stadshusets Spegelsal
fr 15 20.00-01.00 Tibro, Tibro Folkets Park
lö 16 20.00-24.00 Lönsboda, Lönsboda Folkets Park
sö 17 17.30-21.30 Nässjö, Mellangatan 2
må 25 21.30-02.00 Tranås, Folkets Park
ti 26 21.00-01.00 Borås, Borås FP
on 27 19.00-24.00 Göteborg, Kongresshallen Svenska mässan
to 28 18.00-22.00 Götene, Parken
fr 29 21.30-01.30 Kalmar, Nöjespalatset Sandra AB

Januari  2018

Datum Speltid Plats
on 3 20.00-01.00 Ramvik, Folkets Hus
to 4 20.00-01.00 Skelleftehamn, Skelleftehamn FH
fr 5 2.00-02.00 Umeå, Folkets Hus
lö 6 20.00-01.00 Gävle, Gävleparken
sö 7 18.00-22.00 Tullinge, Ebba Dansklubb
on 24 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 26 20.00-01.00 Tibro, Tibro Folkets Park
lö 27 20.00-01.00 Borås, Borås FP

Februari  2018

Datum Speltid Plats
fr 2 19.00-23.00 Karlskoga, Danshallen i Karlskoga
lö 3 Härnösand, Parkaden
sö 4 18.00-22.00 Skultuna, Lagårn
to 8 - fr 9 vemdalen, Vemdalens Högfjällshotell
lö 10 ca 21.30-01.30 Mora, Moraparken
ti 13 19.00-23.00 Örebro, Brunnsparken
on 14 4x45 min. per kryss Viking Cinderella, M/S Cinderella Gästband
fr 16 21.00-01.00 Östersund, Folkets Hus Östersund
lö 17 21.00-01.00 Piteå, Piteå Folkets Hus